Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Зі святом ПЕРШОГО ДЗВОНИКА!

Date: 1 вересня 2018 о 08:00
319 views

1 Вересня 2018 року Травнева ЗШ І-ІІ ст. Відсвяткувала свято Першого дзвоника, та ювілей 60 років. Колектив школи вітає вас з початком нового навчального року!

Колектив Травневої школи вітає вас з початком нового навчального року! Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей. Для тих, хто вперше переступить шкільний поріг, – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

Нехай він буде сповнений радості і задоволення, нових вражень і відкриттів, нових знайомств і щирої дружби!

Цікавих уроків, веселих перерв!

Цього року ювілейний шкільний дзвінок пролунав для учнів, учителів, випускників, гостей у Травневій загальноосвітній школі І−ІІ ступенів. Саме 60 років тому свої двері радо відчинили нові приміщення сільської школи. Золотою симфонією для кожного з нас звучить мелодія шкільного дзвоника, як відгомін далекого дитинства, у яке неможливо повернутися. Славних 60! Попри поважний вік, школа ще молода, повна сил. Вона красується на все село. Це священна домівка, а в ній – велика наша родина, велика сім’я.

До цієї знаменної дати навчальний заклад ішов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих учителів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків.Головним здобутком нашого закладу є колектив. Це справжня команда однодумців. Вони продовжують та примножують славні традиції нашого поважного за віком закладу.

Школа – це не лише стіни, а, насамперед, дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги й ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але вони завжди живуть у пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки.
Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників. Вони стали добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ посіяні тут в їхні душі зерна любові до всього рідного. А ми щодня радіємо новим перемогам та маємо багато задумів щодо розвитку та процвітання нашої Alma-mater.

Кібальник Андрій Вікторович , директор Травневої ЗШ І−ІІ ступенів
Comments:
Only authorized users can leave comments.