Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Останній Дзвоник Травневої школи

Дата: 28 травня 2021 о 12:03, Оновлено 30 травня 2021 о 06:20
247 переглядів

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

Дорогі учні!
Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

28 Травня у Травневій ЗШ І-ІІ ступенів пролунав "Останній Дзвоник".

Але закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти.

Ще задовго до початку лінійки тут вже метушилося чимало дітей із букетами, ледь не більшими за самих школярів: кожен виглядав улюбленого вчителя, аби вручити своє квіткове вшанування.

Чи не найповажніше на лінійку крокували «головні» школярі - дев’ятикласники, для яких цей останній дзвоник дійсно останній.

Директором школи у короткій доповіді було підсумовано здобутки навчального процесу та пролунали теплі слова підтримки та наснаги.

Опісля відбулося нагородження найздібніших дітей, які брали участь в змаганнях та конкурсах. Таких дітей виявилося чимало, а вихід кожного із них супроводжували гучними оплесками. Не залишилися без подяк й вчителям, які активно брали участь у шкільному житті.

Танцювальні  номери учнів шкіл та випускників не залишили нікого без позитивних емоцій свята.

Останній дзвоник пролунав.
Він довгий час нам всім співав:
Він кликав на урок, з уроку,
І так було щодень, щороку.
Ми вас вітаємо. Прощайте,
Про нас усіх не забувайте.

Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!!!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.